Звіт депутата Обухівської міської ради VIII скликання від політичної партії «Європейська Солідарність» Яковини Андрія Романовича

🔹Тимчасово позафракційний, проте є депутатом від політичної сили «Європейська Солідарність». Ідеологію та наративи котрої сповідую з повною відповідальністю і конструктивом в діях. Усю свою діяльність в міській раді неуклінно поєдную з урахуванням власного досвіду, моральних цінностей та чеснот, що декларує партія «Європейська Солідарність». Усі мої намагання та старання в депутатській діяльності націлені виключно на прагматизм у вирішенні та досягненні динаміки покращень у соціальному та політичному житті міста Обухів. За своїми життєвими принципами є – практиком, тому весь свій досвід покладаю на представництво Обухівської громади у міській раді.

🔹Отже:

Заступник голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. За моїм головуванням було проведено три комісії.

Контролюю використання та правильний розподіл на потреби громади бюджетних коштів.

Відвідано сесій: 15

Проведено депутатських прийомів громадян: 12

Виписано актів: 23

Виїзди на округ: 9

Подано депутатських звернень: 16

 1. Звернення до Київоблгаз.
 2. Звернення до КП ОМР «Обухівтеплотрансбуд».
 3. До міського голови стосовно облаштування прибудинкової території по вул. Київська, 115, м. Обухів.
 4. Звернення до міського голови щодо відновлення благоустрою по вул. Київська, 115, м. Обухів.
 5. До міського голови щодо статусу ділянки на розі вулиць Каштанової та Миру в м. Обухів.
 6. Звернення до міського голови стосовно ДПТ та переведення частини території в лісопаркову зону для подальшого будівництва міського парку.
 7. Повторне звернення щодо благоустрою по вул. Київська, 115, м. Обухів.
 8. До міського голови від заступника голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва щодо надання інформації по Звіту про виконання бюджету за січень-червень 2021року.
 9. До міського голови про скликання комісії.
 10. Звернення до міського голови з метою включення до міських цільових програм на наступний бюджетний рік виконання робіт по вул. Київська, 115, м. Обухів.
 11. Звернення до міського голови з метою визначення статусу земельної ділянки на розі вулиць Каштанової та Миру в м. Обухів.
 12. Звернення до міського голови щодо переліку виконаних робіт на окрузі.
 13. Звернення щодо виконання рішень одинадцятої сесії, затягування яких може бути розцінено, як злочинна недбалість, що призведе до значних втрат надходжень до бюджету.
 14. Звернення до міського голови щодо надання інформації по сплаті орендної плати ПП «Базальт».
 15. Звернення до міського голови щодо переможця на аукціоні ТОВ «Ремконт», та запит на отримання копії актів виконаних робіт, копію дефектного акту, копію кошторису на виконання робіт.
 16. Звернення до Київського обласного та по м. Києву управляння лісового та мисливського господарства щодо надання інформації про власність земельної ділянки на розі вулиць Каштанової та Миру в м. Обухів.

Завдяки моїм зверненням отримав позитивний експертний звіт на капітальний ремонт внутрішнього дворового проїзду та пішохідних зон житлового будинку №115 по вулиці Київська у місті Обухів на суму 3 871 435грн.

Виїзди на округ:

🔸Зустріч з Ольгою Матвійчук на окрузі для вивчення проблематики будинку

🔸Виїзд в Обухові на вул. Київську, 115 з метою оцінки тріщини в стіні

🔸Зустріч з Вяхірєвим Максимом Олеговичем (заступником міського голови м. Обухова) з метою обговорення стратегії облаштування благоустрою по Київській, 115.

🔸Виїзд з метою оцінки облаштування «мафів», які незаконно розміщені на існуючих тепломережах. Та на основі цієї оцінки відправлено звернення до КП ОМР «Обухівтеплотрансбуд» та АТ «Київоблгаз».

🔸Виїзд для вивчення проблематики по вул. Каштановій, м. Обухів

🔸Повторний виїзд на вул. Каштанову в Обухові з метою оцінки зроблених робіт та недоліків.

🔸Виїзд на житловий масив Дзюбівку з метою перевірки безпеки вздовж дороги біля запланованого скейт парку.

🔸Виїзд до села Таценки для замірів складу води в заплаві річки Стугна.

🔸Виїзд на округ для оцінки роботи комунальників під час рясних опадів (відеозвіт на ютуб каналі).

 

Медійна діяльність

Заснував в м. Обухів медійний ресурс «Україна – це ти» (you are), на якому висвітлюю проблематику та життєдіяльність міста. Популяризую українську мову та патріотизм. Зокрема було відзнято відео з Софією Фединою, інтерв’юером котрої була моя дружина, Наталія; відео з Данилом Гайдамахою (Чорнобровим), яке набрало 220 633 переглядів на моєму каналі в ютуб; взяв участь у медійному проєкті з опозицією до діючої влади та багато іншого. Загалом моя медійна площадка охоплює аудиторію більше як 110 000 підписників.

 

Волонтерство

Власними зусиллями передавав на фронт:

🔹Коптер

🔹Дві батареї до коптеру

🔹Приціл для снайперів

🔹Шиповану гуму на авто

🔹У різні підрозділи передали тушонку, сало, паштети, та інші продукти харчування

🔹Берці військовослужбовцю, запчастини на автівку

🔹Далекомір, метеостанції, каністри, кабель, вогнегасники, базу на приціл та хірургічне приладдя.

Мав честь долучитися, як депутат від «Європейської Солідарності» з Марусею Звіробій-Біленька до пластунського руху, разом з пластунами, народними депутатами Бондар Михайлом та Романом Лозинським передати Віфлиємський вогонь нашим військовим в Краматорську, Костянтинівці, прикордонникам в Бахмутівці, Попасній, Торецьку. Також були і інші поїздки на фронт волонтерського спрямування.

В межах Обухівської ТГ:

Тричі долучався до передачі на фронт необхідного разом з ГО «Материнське серце»

Благодійність

Заснував благодійний фонд, прагнучи допомагати тим, на чию долю випали нелегкі випробування.

🔸Обухівчану Данилу Вороніну з ДЦП допоміг на операцію

🔸Обухівчанці, Вікторії Кручинській надав допомогу на реабілітацію після ДТП в Обухові. Жінка отримала перелом лівої стегнової кістки зі зміщенням уламків.

🔸Значно покращив житлові умови місцевій багатодітній сім’ї, зробивши для неї прибудову до будинку під ключ з крівлею, вікнами, дверима, стяжкою та фасадом.

🔸Надав фінансову допомогу на лікування мешканцю Обухова.

🔸Підтримував фінансово Обухівську футбольну команду «Вертикаль»; допоміг коштами обухівському тренеру та спортсмену потрапити на Чемпіонат Європи з Боксу серед молоді 2021, котрий відбувся в Чорногорії; організував та провів майстер-клас для юних спортсменів Обухівщини за участю чемпіонів України та Світу.

🔸Проклав каналізацію до парафії Різдва Пресвятої Богородиці

🔸Обухівській багатофункціональній лікарні інтенсивної терапії (ЦЛР) у відділення анестезіології передав маски СІПАП Resmed Airtouch F20 (L) для потреб хворих на COVID

За межами ОТГ було проведено 15 благодійних акцій. Загалом на благодійність у 2021 році було витрачено 1 073 000грн.

 

Протягом року брав активну участь в громадських та політичних заходах

🔵З Фондом Петра Порошенко та Справою Громад передали вісім кисневих концентраторів для медичних закладів м. Івано-Франківська та області.

🔵Був на з’їзді партії «Європейської Солідарності» присвяченої довиборам по 87 округу на якому балотувалася Маруся-Звіробій Біленька.

🔵В підтримку Андрія Антоненка (Ріфмайстера), військовослужбовця, музиканта, якого бездоказово тримали за гратами, приїхав до суду разом із військовослужбовцями та ветеранами.

🔵Взяв участь у патріотичному русі, інтерактивному семінарі Марусі Звіробій-Біленької на актуальну тему «Інформаційний супротив».

🔵Провів дві доби у Козині з ветеранами та активістами в підтримку Петра Олексійовича Порошенко.

 

Слава Україні!🇺🇦